Brillantring zus. ca. 0,70 ct
Weißgold 585, tlw. vergoldet, RW 54, 5,5 g, Brillanten tlw. mit Oberflächenmerkmalenøg5
19.03.2020 - 10:58
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring zus. ca. 0,70 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2020 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.03. - 19.03.2020 |