Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien), "Die Schallaburg", signiert "Luigi Kasimir", Radierung in Farbe, ca. 43 x 47,5 cm, verglast gerahmt
16.03.2020 - 10:34
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.03.2020 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2020 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena: