Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Kriegshund Prinz, im Stein monogrammiert: L. H. J, Lithographie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 32 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
24.03.2020 - 15:32
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 24.03.2020 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)