Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Kleingarten, monogrammiert: K, datiert: (19)72, schwarze Kreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 28,5 x 40,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
24.03.2020 - 15:35
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 24.03.2020 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-