Altschliffbrillantsolitär 0,28 ct
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 61, 5,9 g Altschliffbrillant mit Oberflächenmerkmal,øg6
26.03.2020 - 10:54
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.03.2020 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |