Eduard Zetsche
(Wien 1844-1927) Alter Hof (in der Wachau?), signiert Ed. Zetsche, Feder, Tusche, Aquarell auf Papier, 20 x 28 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
31.03.2020 - 10:34
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Eduard Zetsche
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.03.2020 - 10:34 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: