Altschliffbrillantbrosche ca. 0,50 ct
Gold/Weißgold 585, 2,8 gøG3
06.04.2020 - 14:52
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gold/Weißgold 585, 2,8 gøG3
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 06.04.2020 - 14:52 |
Místo konání aukce: | Graz |