Elek Vajda *
(Debrezin 1904-1980 Graz) "Brunnenkonzert im Grazer Stadtpark", handsigniert Elek Vajda, sowie monogrammiert EV, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 32 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
20.04.2020 - 14:29
- Vyvolávací cena:
Elek Vajda *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.04.2020 - 14:29 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: