Jürgen Messensee *
(Wien 1936 geb.) Ohne Titel, 1971, Lithographie in Farbe auf BFK Rives, signiert und datiert Messensee 71, annähernd blattgroßer Druck 50,4 x 65 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
raphael.achterberg@dorotheum.at
14.04.2020 - 15:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Jürgen Messensee *
Raphael Achterberg, MA
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 14.04.2020 - 15:22 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: