Konsole,
20. Jh., Holz vergoldet, Höhe 21,5 cm, (MC)
Expert: Christine Masser
Christine Masser
+43-1-515 60-331
christine.masser@dorotheum.at
30.04.2020 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 84,-
- Cena:
EUR 84,-
Konsole,
Expert: Christine Masser
Christine Masser
+43-1-515 60-331
christine.masser@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitStarožitnosti | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 30.04.2020 - 15:14 |
Prohlídka: | online |