Brillant Damenring zus. ca. 0,45 ct
Gold 585, Brillanten in Weißgold 750 gefasst, RW 57, 4,3 gøg4
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
07.05.2020 - 10:47
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 07.05.2020 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |