Brillantsolitär ca. 0,25 ct
Gold 750, RW 55, 4,8 gøg5
07.05.2020 - 10:59
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantsolitär ca. 0,25 ct
Gold 750, RW 55, 4,8 gøg5
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 07.05.2020 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Franz Anton Danreiter (Salzbur 1695 - 1760)
- gestempelt/Briefstück/* - Partie div. Alt - Europa mit Neapel - Modena - Toskana - Griechenland - Dänemark,
- Universal Geneve Senna
- Paar Albarelli, Montelupo, Ende 16. Jh./Anf. 17. Jh.,