Brillantring zus. ca. 0,80 ct
Gold 750, tlw rhodiniert, RW 64, 18,5 g, Gebrauchsspuren øG18
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
06.05.2020 - 10:26
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Brillantring zus. ca. 0,80 ct
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.05.2020 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 22.04. - 06.05.2020 |