Brillantbrosche
Gold 585, ein Altschliffbrillant und Brillanten zus. ca. 0,45 ct, eine geschnittene Achatcamee, 21,9 gøg16
06.05.2020 - 10:32
- Vyvolávací cena:
Brillantbrosche
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.05.2020 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 22.04. - 06.05.2020 |