Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Gruppenbild mit Läufer", bezeichnet, aus dem Zyklus Schach, signiert Kumpf, Farblithographie auf Papier, 16,5 x 16,5 cm, gerahmt, verglast
04.05.2020 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2020 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-