Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Sturm auf den Turm", bezeichnet, aus dem Zyklus Schach, signiert Kumpf, Farblithographie auf Papier, 16,5 x 16,5 cm, gerahmt, verglast
04.05.2020 - 11:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2020 - 11:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,-