Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.), "Sternpuppe"und "Morgenrot-Morgengrau", jeweils signiert "Brauer", 2 Siebdrucke in Farbe, jeweils Nummer 427 von 1000 nummerierten Exemplaren, je ca. 60 x 39 cm, verglast, gerahmt
04.05.2020 - 11:02
- Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2020 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: