Brillant Saphirring zus. ca. 1,50 ct
Weißgold 750, zwei größere Brillanten zus. ca. 0,70 ct, Saphir im Ovalschliff ca. 4,00 ct, RW 54, 7,9 gøg8
14.05.2020 - 15:13
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 800,-
Brillant Saphirring zus. ca. 1,50 ct
Weißgold 750, zwei größere Brillanten zus. ca. 0,70 ct, Saphir im Ovalschliff ca. 4,00 ct, RW 54, 7,9 gøg8
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Klenoty |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 14.05.2020 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Ohrstecker zus. ca. 0,60 ct
- Giuseppe Amadio *
- **/*/Briefstück - Österreich Sammlung 1850-1938 in 2 Lindner-Dual - u.a. blauer Merkur überrandig,
- Siegfried (Sigi) Strasser *
- Zwei emaillierte Deckeldosen in Eiform und zwei Deckeldosen in Form eines Apfels und einer Birne aus Silber, Italien, 2. Hälfte 20. Jhdt.