Altschliffdiamant Ring zus. ca. 0,90 ct
Weißgold 585, Brillanten, RW 55, 9,2 gøg9
20.05.2020 - 11:20
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.05.2020 - 11:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.05. - 20.05.2020 |