Brillantanhänger an Schlangenhalskette zus. ca. 2,30 ct
Weißgold 585, drei Brillanten, in Platinkrappen gefasst, Länge ca. 42,5 cm, 7,3 gøG7
20.05.2020 - 11:22
- Dosažená cena: **
EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.05.2020 - 11:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.05. - 20.05.2020 |