Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986) "Hohe Wand?", signiert Franz Traunfellner, Radierung, 25 x 13 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.05.2020 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Franz Traunfellner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.05.2020 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: