Johann Elias Ridinger
(Ulm 1698-1767 Augsburg) zugeschrieben Der von vielen Hunden gestellte Hirsch am Waldesrand, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 84 cm, gerahmt Ruf 2.400
Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0
14.05.2020 - 15:11
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Johann Elias Ridinger
+43-662-87 16 71-0
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.05.2020 - 15:11 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Johann Elias Ridinger, 3 Bilder:
Vyvolávací cena: