Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) Wüste Juda, datiert und bezeichnet unten links: 24. mai 1989, Tuschfeder auf Papier, ca. 19 x 23 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
20.05.2020 - 15:13
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.05.2020 - 15:13 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: