Brillantsolitär ca. 0,25 ct
Gold Weißgold 585, RW 59, 7,3 g, Tragespurenøg7
28.05.2020 - 10:59
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,25 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.05.2020 - 10:59 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |