Brillantring zus. ca. 0,35 ct
Gold Weißgold 750, RW 53, Lötstelle, Tragespuren, 7,3 g øg7
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
28.05.2020 - 11:05
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantring zus. ca. 0,35 ct
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.05.2020 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |