Brillantbrosche Schlange
Gold ca. 580, Altschliffbrillant ca. 0,10 ct, 2,4 g, österr. Amtspunze 1872-1922, Broschierung unedeløx
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
28.05.2020 - 11:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantbrosche Schlange
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.05.2020 - 11:30 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 15.05. - 28.05.2020 |