Brillantring zus. ca. 0,20 ct
Weißgold 585, tlw. mattiert und rosévergoldet, RW 52, 4,1 gøG4
02.06.2020 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.06.2020 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |