Hans Franta *
(Linz 1893-1982)
Felsvorsprung im Gebirge, signiert: Franta, Öl auf festem Karton, ca. 52,5 x 45 cm, gerahmt (SLS) Ruf 700
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.06.2020 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Hans Franta *
(Linz 1893-1982)
Aukce: | Spring Auction |
Datum: | 16.06.2020 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-