Hermine Faulhaber *
(Wien 1884-1952) Wiesenblumen in einer Vase, signiert H. Faulhaber, Aquarell auf Papier, 70 x 54 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
25.06.2020 - 15:08
- Cena:
EUR 550,-
Hermine Faulhaber *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.06.2020 - 15:08 |
Prohlídka: | online |