Diamant-Ohrhänger
Gold 585 bicolor, je 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 1,60 ct, 2,4 g, Etui øg2
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
09.06.2020 - 15:09
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Diamant-Ohrhänger
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.06.2020 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |