Brillantsolitär 0,25 ct
Weißgold 585, Ring RW 56, 5,4 g Tragespuren øg5
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
09.06.2020 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantsolitär 0,25 ct
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.06.2020 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |