Cameering um 1900
Gold 580, Fuchskopfpunze, RW 54, 3,7 g, Camee mit deutlichen Tragespuren, fleckig
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
09.06.2020 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Cameering um 1900
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.06.2020 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Linz |