Altschliffbrillant Diamant Brosche/Anhänger, zus. ca. 1,70 ct
Gold/Weißgold 585, 17,9 gøG18 Durchmesser ca. 42 mm
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
09.06.2020 - 15:33
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.06.2020 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |