Brillant Smaragd Rubin Saphir Ring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,06 ct, RW 56, 9,3 gøG9
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
09.06.2020 - 15:43
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.06.2020 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Kulturperlen-Schmuckgarnitur
- Franz Köck *
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 5)",
- Altschliffbrillantsolitärring