Peter Robert Keil *
(Züllichau/Pommern 1942 geb.),"Frau mit Hut", signiert "P. Keil", Mischtechnik auf Papier u. Karton, ca. 89x 62,5 cm, verglast, gerahmt
08.06.2020 - 10:48
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.06.2020 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |