Brillantsolitärring
Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, RW 60, 9,3 gøg9
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
04.06.2020 - 11:07
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantsolitärring
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.06.2020 - 11:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |