Brillant-Damenring zus. ca. 0,60 ct (grav.)
Weißgold 750, RW 53, 2,8 gøg3
04.06.2020 - 11:16
- Vyvolávací cena:
Weißgold 750, RW 53, 2,8 gøg3
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.06.2020 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- ** - Österreich Sammlung 1945-72 sehr sauber mit kpl. Wiener Provisorien,
- Brillantring "LOVE"
- Gr. Biedermeier Büchervitrine,
- Altschliffdiamant Collier zus. ca. 4,50 ct