Brillant Rubin Ring zus. ca. 0,95 ct
Weißgold 585, ein Rubin, RW 60, 6,2 g, Rubin mit Tragespuren, Ringweitenänderungøg6
10.06.2020 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 10.06.2020 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |