Kurt Moldovan *
(Wien 1918-1977) Zirkus-Clown, signiert unten rechts, Radierung, Auflagenr. 113/220, ca. 19,5 x 17,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
18.06.2020 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Kurt Moldovan *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.06.2020 - 15:15 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-