Čís. položky 193-016452/0004

Brillant Diamantring zus. ca. 5,40 ct

Brillant Diamantring zus. ca. 5,40 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, Mittelsteine Diamanten im Altschliff zus. ca 2,60 ct, Altschiffdiamanten zus. ca.2,10 ct, Achtkantdiamanten und Diamantrauten zus. ca. 0,70 ct, RW 59, 17,9 gøg17

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

17.06.2020 - 10:54

Vyvolávací cena:
EUR 4.800,-

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.06.2020 - 10:54
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online