Fridolin Anton Kordon-Veri
(1906-1968) "Eingang ins Lesachtal", gemalt bei einem Aufenthalt im Gailtal, Sommer 1942, Öl auf Sperrholzplatte, 39 x 28,5 cm, gerahmt, Trockenrisse Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 11:24
- Vyvolávací cena:
Fridolin Anton Kordon-Veri
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 11:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: