Franz Kaplenig
(Kötschach Mauthen 1924-2007 Klagenfurt)* "Wörthersee", signiert Kapplenig, datiert2000, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 52,5 x 55,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
17.06.2020 - 11:33
- Vyvolávací cena:
Franz Kaplenig
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 11:33 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |