Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) "Ohne Titel", signiert Hutter, datiert 72, Radierung, die Nr.27/200, Plattengröße 14,5 x 23 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 11:35
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 11:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: