Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Zwei sitzende Affen", bezeichnet L. H. Jungnickel, Lithografie, Ausschnitt 33 x 43 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig, stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 11:55
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 11:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,-