Bernd Svetnik *
(Klagenfurt 1951 geb.) "Gebirgslandschaft", signiert B. Svetnik, datiert 01, Acryl auf Leinwand, 60 x 50 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 11:49
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Bernd Svetnik *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 11:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: