Franz Moro Petschounig *
(Klagenfurt 1940 geb.) 2 Zeichnungen "Ohne Titel", auf Papier, signiert, Signatur schwer leserlich, 17 x 17 cm und 20 x 15 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 12:04
- Vyvolávací cena:
Franz Moro Petschounig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 12:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |