Altschliffbrillant-Ring ca. 1,30 ct
Gold/Weißgold 585, RW 55, 10,3 gøg10 Tragespuren
01.07.2020 - 10:41
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.07.2020 - 10:41 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 10.06. - 01.07.2020 |