Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Gold 585, RW 55, 13,6 g øG14 Gebrauchsspuren
18.06.2020 - 10:02
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 18.06.2020 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |