Künstler 19. Jhdt.
Mann mit Stock, Öl auf Holz, 26,5 x 23,5 cm, Kraklees, Abblätterungen, gerahmt,
22.06.2020 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.06.2020 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |