Joseph Höger
(Wien 1801-1877) "Hadersdorf", signiert und datiert J. Höger 1855, Aquarell, Bleistift auf Papier, 20 x 24 cm, gerahmt, verglast
22.06.2020 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Joseph Höger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.06.2020 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |